Moskitiery na okna dachowe

Moskitiery na okna dachowe chronią dom przed owadami, jednocześnie pozwalając domownikom spokojnie wypoczywać. Moskitiera taka umożliwia pozostawienie uchylonego okna dachowego bez obaw, że owady przedostaną się do pomieszczenia. Konstrukcja moskitiery na okna dachowe została stworzona z uwzględnieniem umieszczonej na dole klamki, dzięki czemu zamykanie okna nie sprawia problemu. Nasze moskitiery na okna dachowe przygotowane są do wielorazowego montażu i demontażu.

W naszej ofercie posiadamy moskitiery na okna dachowe typu: plisy, z możliwością skracania i bezstopniowymi blokadami. Moskitiery plisowane są idealne dla zabudowy drzwi tarasowych, a ich montaż możliwy jest wewnątrz pomieszczenia. Typ moskitiery plisowanej charakteryzuje się całkowitą odpornością wobec różnych warunków atmosferycznych, a jego utrzymanie pod kątem czystości nie sprawia żadnego problemu.

Kolejno posiadamy moskitiery z funkcją ochronną przed nasłonecznieniem, dzięki tkaninie poliestrowej powleczonej aluminium, co pozwala odbijać do 85 % ciepła lub promieni słonecznych, do okien dachowych z samoprzylepnymi ramami PVC. Posiadają one praktyczny uchwyt, są łatwe w montażu, zamykane na zamek błyskawiczny, co umożliwia bezproblemowe otwieranie i zamykanie okna. Innym rodzajem oferowanych przez nas moskitier są moskitiery do okien dachowych z samoprzylepną taśmą rzepową, która służy do zamocowania, a ich odklejenie nie zostawia śladów na framugach. Taki sposób zamocowania powoduje skuteczne podtrzymanie materiału w odpowiedniej pozycji, by uniemożliwić insektom dostanie się do pomieszczenia. Rzep nie musi być ściągany z powodu okresu zimowego- jest wytrzymały na mróz.

Właściwe produkty do ochrony przed insektami,
w stylu klasycznym nowoczesnym lub rustykalnym.
moskitiera dachowa
ochrona przed owadami
nasza oferta

wstecz