Moskitiery okienne

Moskitiera okienna to obecnie bardzo popularne rozwiązanie, przydatne szczególnie w sezonie letnim. Moskitiera na okno pozwala na spokojne spanie bez potrzeby inwestowania w urządzenia odstraszające owady wraz ze szkodliwymi chemikaliami czy specjalistyczne świece. Moskitiera okienna charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza. Nasza moskitiera na okno składa się ze specjalistycznej siatki o mikroskopijnych otworach, stąd nie pozwoli przepuścić nawet najmniejszych insektów. Tego typu moskitiera przede wszystkim nie zaburza normalnej widoczności. Moskitiera stanowi efektywną i skuteczną ochronę, która w połączeniu z eleganckim wyglądem sprawi, że Państwa wieczór przy otwartym oknie będzie wolny od owadów czy ukąszeń komarów.

Możliwe jest złożenie specjalnego, indywidualnego zamówienia. W skład naszej oferty wchodzi również moskitiera na wymiar, dopasowana do konkretnego okna klienta. W przypadku zamówienia moskitiery na wymiar, prosimy o przesłanie za pośrednictwem poczty e-mail informacji dotyczących wysokości i szerokości, grubości profilu, koloru- zarówno siatki, jak i profilu. Informacje te są niezbędne do produkcji. Moskitiera na wymiar będzie doskonałym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających klientów.

Naszą ofertę stanowią ponadto następujące moskitiery:

  • Moskitiery ramkowe: wykonane z najtrwalszych materiałów, odporne na pękanie. Moskitiery ramkowe są łatwe w konserwacji. Ten typ moskitiery odpowiedni jest zarówno do okien plastikowych, jak i drewnianych. W zasadzie nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące rodzaju pomieszczenia – kluczowy jest typ okien. Kłopot mogą wzbudzać wyłącznie okna z grubszą ramą okienną, która jest punktem zaczepienia siatki. Składając zamówienie, prosimy powiadomić o sytuacji, w której grubość ramy w miejscu zaczepienia ma więcej niż 3 cm.
  • Moskitiery na magnes: bardzo łatwy, nieinwazyjny w stolarkę okienną system. Moskitiery na magnes montowane są za pomocą magnesów umieszczanych na zewnętrznej stronie ramy okna. Magnesy powodują, że moskitiera automatycznie zamyka się po przejściu, co stanowi szczególne udogodnienie dla osób, na przykład, przenoszących posiłek bądź zwierząt w domu.

Właściwe produkty do ochrony przed insektami,
w stylu klasycznym nowoczesnym lub rustykalnym.
moskitiery okienne
ochrona przed insektami
nasze produkty

wstecz