Moskitiera na drzwi

Moskitiery używane były już od czasów prehistorycznych, a początki regularnego używania datowane są na połowę XVIII wieku. Mimo upływu wieków, moskitiery wciąż są powszechnie stosowane. Promowane aktualnie chemikalia do walki z owadami charakteryzują się podstawową wadą- wysoką toksycznością. Stąd proponujemy Państwu mniej skomplikowane, zdrowe i znacznie bardziej ekologiczne rozwiązanie niż szkodliwe środki chemiczne.

Moskitiera to niewątpliwie istotny element każdego wnętrza. Montaż możliwy jest w oknach i drzwiach. Pomimo, że przydatność moskitier służy w szczególności budynkom mieszkalnym położonym w pobliżu zbiorników wodnych bądź terenów leśnych, aktualnie bardzo zyskały na popularności również w centrum miast. Oferowane przez nas wysokiej jakości moskitiery skutecznie chronią przed insektami, a ich techniczna specyfikacja charakteryzuje się odpornością na promienie słoneczne, wahania temperatur, a także wilgoć. Oprócz podstawowej funkcji ochronnej, moskitiera stanowi świetne rozwiązanie dla osób uczulonych na pyłki roślin, a ponadto mają pływ na lepsze warunki pracy. Ich instalacja w biurach bądź innych zakładach pracy pozwala eliminować rozkojarzenie pracowników. Świetnie sprawdzą się również w lokalach gastronomicznych czy marketach.

Moskitiera na drzwi jest jednym z produktów dostępnych w naszym asortymencie. Oferujemy Państwu najwyższej klasy moskitiery drzwiowe, których montaż możliwy jest na wszelkim rodzaju drzwi, których otwieranie jest standardowe. Moskitiera na drzwi nie zaburza normalnego funkcjonowania i pozwala bezproblemowo korzystać z drzwi. Jeśli chodzi o moskitiery drzwiowe, oferujemy następujące rodzaje z możliwością skracania, przeznaczone zarówno dla drzwi jedno, jak i dwuskrzydłowych: moskitiery ramkowe, moskitiery ramkowe w rolecie, a także moskitiery- zasłony.

Oczywiście często wybieraną opcją przez naszych Klientów jest moskitiera na wymiar, a więc dopasowana indywidualnie pod kątem Państwa oczekiwań. Moskitiera na wymiar będzie pasować do wszystkich rozmiarów i typów drzwi, w tym balkonowych.

Właściwe produkty do ochrony przed insektami,
w stylu klasycznym nowoczesnym lub rustykalnym.
moskitiery
ochrona przed insektami
nasze produkty

wstecz